Watervision.png
A Watervision+150 pályázat lezárult. Díjazottak:

1. helyezett: Ribb Péter
2. helyezett: Borbás Fanni
3. helyezett: Heszler Bálint
Gratulálunk a nyerteseknek, köszönet minden pályázónak!

Watervision+150 pályművek

1. helyezett – Ribb Péter

2. helyezett – Borbás Fanni

3. helyezett – Heszler Bernát

Watervision.png
Gondolkodtál már azon, milyen lesz az élet 150 év múlva? És a vízszolgáltatás? Szívesen készítesz kisfilmeket, videókat? Akkor most rajtad a sor!

A Wein János Alapítvány – a Fővárosi Vízművek Zrt. 150 éves évfordulója előtt tisztelegve – videópályázatot hirdet Watervision + 150 címmel.

Küldj be egy általad készített, maximum 3 perces koncepció-filmet (videó vagy prezentáció) Watervision + 150, vagyis „Ilyen lesz a vízszolgáltatás 150 év múlva” témában!
Letölthető dokumentumok:
Hogyan pályázhatsz és mire kell figyelned?

• Minden pályázó egy pályaművel nevezhet.
• A pályaműnek a pályázat meghirdetését követően, vagyis 2018. szeptember 12.  után kell készülnie.
• A beküldött kisfilm paramétereinek a Játékszabályzat V. pontjában leírtaknak kell megfelelniük.
• Lényeges pályázati feltétel a betöltött 18. életév és a Játékszabályzat elfogadása.
• A pályázati anyagot e-mailen vagy fájlküldőn (pl.: wetransfer, mammutmail, stb.) a weinalapitvany@gmail.com e-mail címre kell eljuttatni. A levél tárgya „Watervision + 150” legyen.

Beküldési határidő:

2018. október 15.

Bármilyen módot is választasz a téma bemutatására, fő a kreativitás!

Díjak:

I. helyezett: 200.000 Ft értékű Media Markt ajándékkártya;
II. helyezett: 150.000 Ft értékű Media Markt ajándékkártya;
III. helyezett: 100.000 Ft értékű Media Markt ajándékkártya.

A pályázatok a pályázó nevének feltüntetésével felkerülnek a Wein János Alapítvány honlapjára, a nyertes alkotások pedig a Fővárosi Vízművek Zrt. 150 éves évfordulója alkalmából rendezendő Jubileumi szakmai konferencián is levetítésre kerülnek.

A pályázat részletei és a Játékszabályzat a www.weinalapitvany.org oldalon található.